Potřebuji řešit Nejčastěji hledáte logo

Potřebuji řešit

Příspěvky občanů do ÚZ

Velká cena města Úval zakončila Újezd.net „Seriál tří závodů pro Zdraví“

Úvaly hostili závod v cross-country na horských kolech, který uzavřel povedenou sezónu Újezd.net „Seriálu tří závodů pro Zdraví“.

Zajímavá technická trať přilákala jak profesionální cyklisty, tak amatéry, kteří se tak mohli porovnat s těmi nejlepšími. Janu Matouškovi a Anně Kolářové se povedlo prolétnout nejrychleji okruhy Na Vinici a stali se tak vítězi svých kategorií. A kdože se stal celkovým vítězem seriálu? Po dubnovém Warmpeace Újezdském duatlonu a květnovém Klánovickém MTBO měl vše ve svých rukou Jakub Vít a v Úvalech seriálové vítězství potvrdil. Vyrovnanější byla situace mezi ženami, kde nakonec zvítězila teprve čtrnáctiletá Anna Chotěborová. Pořadatelé v rámci závodu připravili také pestrý doprovodný program, bohatou tombolu a na slavnostním vyhlášení byl předán šek v hodnotě 13 037 Kč na podporu handicapovaných sportovců ze sdružení Černí koně. O kulturní tečku se postarala kapela Medvěd 009, která svůj koncert odehrála vzdor nepříznivému počasí.

„Poděkování za celou sezónu patří především závodníkům, kteří vytvořili jedinečnou atmosféru a na všech třech závodech jsme se mohli těšit z rekordní účasti. Naší snahou je uspořádat akce, které budou příchozí bavit a které se vyvíjejí“ prozradil ředitel závodu Ondřej Brouček. Na závěr dobrá zpráva: seriál se značkou 3+ žije dál a příští rok se můžete opět těšit na závody, které pobaví každého. Navštivte stránku www.triprozdravi.cz a dozvíte se víc.