Potřebuji řešit Nejčastěji hledáte logo

Potřebuji řešit

  • Aktuality
  • Vánoční dílna se opět vydařila
Aktualita

Vánoční dílna se opět vydařila

Čekání na Vánoce je pro mnohé z nás tím nejkrásnějším obdobím v roce. Zdobíme, pečeme, zkrášlujeme a rozsvěcujeme jiskřičky štěstí v očích našich nejmenších. Těšíme se na dětský úsměv a údiv pod vánočním stromečkem, na rodinná setkání. Je to doba radostného očekávání, doba rozjímání a dobročinnosti….ano to jsou Vánoce.

dílna vánoční.jpg

Do kulturního domu Level nakoukly v podobě již tradiční Vánoční dílny v úterý 4.prosince. Ač bylo venku nevlídné počasí, uvnitř domu tomu bylo naopak. Všechny, kdo na dílnu přišli, hřála umělecká a přátelská atmosféra. Svou šikovnost si přišli vyzkoušet nejen předškolní a školní děti, ale i dospělí a senioři. Vyráběli se dřevěné vánoční dekorace, vánoční stromečky z peříček, andílci, přáníčka, zdobili perníčky, dekorovali svícínky, ozdoby a zápichy, a kdo chtěl, mohl si uválet svíčku z medové plástve. Odpoledne při práci příjemně a velmi rychle uteklo. Byla to nádherná příležitost, kdy v každodenním shonu lidé zpomalí, setkají se spolu a při společném tvoření mají k sobě zase o kousek blíž. Každý domů odcházel obohacen nejen o vlastnoruční výtvory, ale také pohlazen na duši a naplněn pozitivní energií. Doufáme, že krásné výrobky již zdobí vaše domovy a přináší radost.

Děkujeme všem, kteří tuto pěknou akci pomohli uspořádat. Velké díky patří paní učitelce Zuzaně Vopálenské, asistence Blance Fišerové a žáčkům ze 3.C za plnou krabici voňavých perníčků, které na dílnu napekli a paní Yvoně Herinkové, která s dětmi vyráběla andílky. Za přípravu a realizaci děkujeme pracovnicím odboru sociálních věcí, paní Janě Eibichové, organizaci Neposeda, a MČ Praha 21 za finanční podporu, bez které by se dílna nemohla uskutečnit.

Bc. Radka Lipanovičová, odbor sociálních věcí

Související témata: Senioři a stárnutí společnosti Úřad městské části Zdravá MČ a místní Agenda 21


Osoba odpovědná za aktuálnost informací: Lipanovičová Radka
Published

Přihlášení / Můj účet

Můžete se přihlásit prostřednictvím sociálních sítí.

Služby městské části od A do Z

Kontakt

Úřad městské části Praha 21

Staroklánovická 260
190 16, Praha 9
tel.: +420 281 012 911
fax.: +420 281 971 531
el. podatelna: podatelna@praha21.cz
ID datové schránky: bz3bbxj
IČ: 00240923

Úřední hodiny

PO: 8:00 - 12:00 / 13:00 - 17:30
ÚT: Není úřední den
ST: 8:00 - 12:00 / 13:00 - 17:30
ČT: Není úřední den
PÁ: 8:00 - 12:00

Matrika v případě svatby omezený provoz