Potřebuji řešit Nejčastěji hledáte logo

Potřebuji řešit

  • Aktuality
  • Městská část Praha 21 spouští nové webové stránky
Aktualita

Městská část Praha 21 spouští nové webové stránky

Stránky jsou graficky modernější, uživatelsky komfortnější i obsažnější.

V základním rozdělení jsou stránky rozdělené na „Městskou část“, „Úřad,  „Samosprávu“,  „Život v Praze 21" a „Kontakty".

  • Pod „Městskou částí“ naleznou občané i návštěvníci informace, vztahující se k Praze 21. V této sekci najde návštěvník stránek nejrůznější informace, které jsou rozděleny dle témat, které budou zajímat jak občana, tak turistu. V této sekci jsou soustředěny také informace vztahující se k historii a správnímu členění městské části.
  • Sekce „Úřad“ obsahuje informace související se strukturou úřadu, návody jak postupovat při řešení nejrůznějších životních situací a mimo jiné také rozcestník na všechny zveřejněné informace.
  • Pod odkazem „Samospráva“ naleznou návštěvníci webových stránek informace k radě, zastupitelstvu, komisím a výborům MČ včetně všech výstupů zveřejněných výstupů samosprávy.
  • Život v Praze 21" obsahuje například kalendář událostí, interaktivní mapu MČ, Újezdský zpravodaj, seznam spolků a neziskových organizací na území MČ.
  • Pod odkazem „Kontakty" naleznou návštěvníci webových stránek souhrnné kontaktní informace městské části nejen na pracovníky úřadu a samosprávy, ale také na další organizace MČ z oblasti, zdravotnictví, školství aj.

Návštěvníkům stránek by určitě nemělo uniknout nové tlačítko „Potřebuji řešit", kde se snažíme soustředit informace členěné do oblastí dle typu problematiky.

Nové stránky obsahují veškerá data ze stránek minulých. Obsah z původních stránek byl aktualizován a navíc bylo přidáno mnoho nových sekcí a další se připravují. Staré webové stránky naleznete zde.

Nové stránky samozřejmě zahrnují i moderní formu komunikace – web je více propojen se sociálními sítěmi, návštěvník může obsah stránek sdílet např. na svém Facebookovém profilu, Twitteru a dalších více než 200 online službách jednoduchým kliknutím na červené tlačítko "+" pod článkem. Obsah webových stránek lze odebírat pomocí kanálů RSS a je také k dispozici na sociálních sítích Facebook, Twitter a Google+, na kterých má MČ Praha 21 založené profily.

Webové stránky jsou nyní ve zkušebním provozu. Předem děkujeme za případné podněty, návrhy a připomínky k jejich obsahu nebo funkčnosti, které můžete posílat na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

P21_prapor_aktuality.png

Související témata: Open data Účelnost - efektivnost - transparentnost a hospodárnost Úřad městské části


Osoba odpovědná za aktuálnost informací: Nedvěd Martin
Published

Přihlášení / Můj účet

Můžete se přihlásit prostřednictvím sociálních sítí.

Služby městské části od A do Z

Kontakt

Úřad městské části Praha 21

Staroklánovická 260
190 16, Praha 9
tel.: +420 281 012 911
fax.: +420 281 971 531
el. podatelna: podatelna@praha21.cz
ID datové schránky: bz3bbxj
IČ: 00240923

Úřední hodiny

PO: 8:00 - 12:00 / 13:00 - 17:30
ÚT: Není úřední den
ST: 8:00 - 12:00 / 13:00 - 17:30
ČT: Není úřední den
PÁ: 8:00 - 12:00

Matrika v případě svatby omezený provoz