• Pohodlný přístup ke všem informacím potřebným pro cestování s Pražskou integrovanou dopravou

Aplikace Pražské integrované dopravy (PID info) je užitečným pomocníkem pro ty, kdo cestují MHD v Praze, nebo regionálními autobusovými i vlakovými linkami. Vychází ze známé aplikace DPP INFO, kterou rozšiřuje zejména o informace o vlacích a příměstských linkách, u kterých si lze zobrazit i zpoždění a skutečnou polohu spoje na trase. Novinkou jsou informace o mimořádnostech v provozu přímo ve vyhledaném spojení a také přehledná mapa zastávek, prodejních míst a parkovišť P+R.

Vyhledejte si spojení linkami PID nebo si zjistěte časy odjezdů a zpoždění jednotlivých spojů z Vaší zastávky. V případě, že se v rámci sítě PID děje jakákoliv plánovaná či neplánovaná událost, která by mohla ohrozit Váš včasný příjezd do cíle, aplikace Vás navíc neváhá upozornit tak, abyste hned při plánování své cesty mohli v případě potřeby zvolit alternativní trasu.

Aplikace PID info je k dispozici pro platformy Android a iOS, získat ji můžete zdarma v obchodě Google Play, respektive App Store;

Klíčové funkce

• Vyhledávání spojení v rámci Pražské integrované dopravy (metro, tramvaje, autobusy, vlaky, přívozy, lanová dráha)
  • Informace o plánovaných výlukách i neplánovaných mimořádnostech v provozu přímo ve vyhledaném spojení
  • Poloha spoje na trase, u sledovaných spojů i dle skutečnosti včetně zpoždění, jinak podle jízdního řádu
  • Mapa zastávek a včetně rozmístění jednotlivých stanovišť (sloupků) a projíždějících linek
  • Aktuální odjezdy z jakékoliv zastávky, u sledovaných spojů včetně zpoždění
  • Mapa prodejních míst jízdních dokladů (jízdenkové automaty, prodejní místa v metru, železniční stanice, kanceláře dopravců PID)
  • Mapa parkovišť P+R s jejich aktuální obsazeností
  • Aktuální informace o stavu bezbariérových zařízení v metru
  • Mapy a schémata dopravy;
  • kontaktní formulář